ROODENBURG ACTUEEL

Naar aanleiding van de uitnodiging voor de reünie moet ik helaas meedelen dat Frits van Berge Henegouwen op 23 april jl. geheel onverwacht is overleden.
Met vriendelijke groeten,
Ria van Berge Henegouwen
==================================================================================
WANDELGROEP GING NAAR KOUDENHOORN
Er was een andere route voorgelopen, maar de busverbinding was nog niet hersteld. Het werd dus een andere wandeling richting Warmond. 13 personen, waaronder de herstelde Joke en Lenie trokken via het Merenwijk Bos en langs de Golfbaan naar het eiland Koudenhoorn.
Bij het VVV van Warmond werden er folders opgehaald voor de Zwanenburgerroute. Op het eiland is het restaurant Coazy, hier werd koffie gedronken en voor menigeen stond er appelkruimeltaart op het menu. De 4 dames van het gezelschap konden de verleiding weerstaan.
Op de terugweg werd er gelopen langs de Haarlemmertrekvaart en terug naar Noord.
De stappenteller stond op 15.000 stappen en zo werd er dus 11,5 km gelopen.
Op 26 mei zijn er veel festiviteiten op Noord. We overwegen weer een jubileumwandeling en wel vanaf Noord. De parken van Leiden Noord zijn in het vizier.
RECREANTEN VIEREN LANG WEEKEND IN DUITSLAND
Iedere donderdagavond zijn ze van de partij. Ze spelen dan een partijtje binnen het strafschopgebied. Het is geen wandelvoetbal, maar net een pietsje sneller. Vaste keepers ontbreken.
Wandelvoetbal , je hoeft er bij hen niet mee aan te komen. Het zijn geen natuurlijke bewegingen.
Onze recreanten, de meesten boven de 55 , hebben een drie daags arrangement geboekt in Duitsland.

Een bezoek aan de wedstrijd van Borussia Dordtmund tegen Hertha BSC behoort tot hun programma.
Samen, leuke dingen doen. Heel vaak ontstaan ze via het verenigingsleven.
CRUCIALE WEKEN VOOR ZATERDAG 1
Arie Koeman van Leiden Amateurvoetbal was als verslaggever aanwezig bij de wedstrijd Roodenburg – Meerburg. Zijn verslag inclusief foto’s verschijnen in de loop van de zondag op de website www.leidenamateurvoetbal.nl
Komende zaterdag wacht de uitwedstrijd tegen Football Factory. Een vereniging, die niet alleen meer bestaat uit studenten. Sinds een paar jaar worden ook spelers van reguliere verenigingen binnen gevist.
Het lijkt mij dat dit niet iets is wat past in de motto : de universiteit doet wat terug voor de stad. Daar hebben wij op sportpark Noord nog nooit iets van gemerkt!!
Jeugdochtend
Het was zaterdagmorgen gezellig druk op Noord. Veel jeugdwedstrijden worden tegelijkertijd afgehandeld.
Voor de JO 13-1 was het de laatste competitiewedstrijd. Ze eindigden als tweede in de competitie na een reeks van 10 wedstrijden.
Voor hen komen er nog oefenwedstrijden en gaan de trainingen gewoon door. De andere teams blijven spelen. Het leek wel of er zaterdag wat te vieren was, want de gehele kantine zat na afloop van de wedstrijden vol met “een patatje etende kinderen “.
Een keertje feest mag , zeker nu de club ook binnenkort een verjaardag heeft
===========================================================================
Ger van Gemert stuurde deze met daarop een aantal toernooischeidsrechters.
Bij de jeugdtoernooien, die Roodenburg organiseerde, waren veel scheidsrechters nodig.
Denk maar eens aan het Kooicup toernooi.
Velen voorzien met pet lieten zich voor aanvang van het toernooi fotograferen.
Dit was tijdens een toernooi in 1992. Alle namen zijn nu compleet en de foto is verschenen op de website in de fotogalerij voor 95 jarig jubileum.

Op de achterste rij:
Ruud van Rijn en Prem Gharbaran.
Op de tweede rij Ellen van Noort, zij was de EHBO ster tijdens het toernooi , maar daarnaast ons overleden lid van verdienste Ton Pennenburg en zijn zoon Dennis Pennenburg.
Op de eerste rij:
KNVB scheidsrechter Joop Zwaan, Gerard Volwater ( Bambi) , Goof Oomen , Xander Hartevelt en Henk Scheepmaker.

Met Pasen of met Pinksteren namen Roodenburg team deel aan buitenlandse toernooien. Deze foto is van de B 2 op toernooi in Berlijn. Betreft seizoen 1989/1990
Rij 1. Jan Fakkel, Michel Buyn?. René den Hoed en Terence Koolmoes
Rij 2. Remon Ramak, Johan van Tongeren, Ed Fakkel, Peter Slegtenhorst, John vd Haven.
Rij 3. Marc van Gemert, Patrick Verplancke, Dennis Ooijendijk, Dik Kerkvliet, Michiel Hugens.
rij 4. Ger van Gemert, Leo Wolting, Maurice van Wanrooy en Hennie Ramak (+)
Ference Rijsbergen stuurde diverse foto’s in. Een paar foto’s treft u aan in deze RB actueel.
De overige komen op facebook/ website.
E 1 1986? : Van links naar rechts trainer Peter Slingerland, Maurice de Roode, Dennis Ligtvoet, Menno Ooyendijk, Michael van Wieringen, Bart Schaacke, Ferenc Rijsbergen. Onder links naar rechts Raymond Bennekers, Michel Crispijn, Michel Bril, Arjan ??, Wesley Slingerland, Dennis Pegt en Job Delmarre.
Foto 7. De D2 van 1988 Van links naar rechts Trainer Jaap de Roode (+) , Menno Ooyendijk, Maurice de Roode, Michael van Wieringen, Dennis Ligtvoet, Raymond Bennekers, trainer Peter Slingerland. Onder van links naar rechts Ferenc Rijsbergen, Michel Bril, Arjan ??, Dennis Pegt, Bart Schaacke, Michel Crispijn en Wesley Slingerland.

Hans Pesant stuurde deze foto in.
In de vorige eeuw werd er voorafgaande aan de Nieuwjaarsreceptie een toernooi gespeeld. Dat gebeurde op halve velden en toen hadden we nog handbaldoeltjes, waarop gespeeld werd.
Een van de teams werd gevormd door de volgende heren:
Jan Solleveld, Peter van Kooperen, Koos Arnoldus, Peter Ciere (+), Hans Hannaart, Maarten van Kooperen en Hans Pesant.
Rob Standhart leverde deze foto aan
Het betreft een oefenwedstrijd in stadion de Meer van AJAX
VLNR boven:
Henk KijkindeVegte, Maurice de Roode, , Chris van Reeden, Jeroen Philipse, Bob Rijsbergen, Marc Ravensbergen,, Michael van Wieringen, Menno Ooijendijk
VLNR beneden: Peter Slingerland, Rob Standhart, Michel Crispijn, Martijn Kijk in de Vegte, Wesley Slingerland, Raymond Bennekers, Arie Siera
Deze foto is eveneens afkomstig van Rob Standhart. Men ging op toernooi bij VUC . Dit is een foto van de B junioren.

VLNR boven:
Harry Bouwhuis, Raymond Bennekers, Patrick Blöte, Wesley Slingerland, Martijn Storsbergen, Kees Snijders, Rob Standhart, Peter Slingerland
VLNR beneden:
Frank de Graaf, Michael van Wieringen, Ramon Barendse, Erwin Dool, X, Martijn Kijk in de Vegte.
Een naam ontbreekt. (x)
Dit moet een foto van A1 zijn van 1993 of 1994.
foto Rob Standhart.

VLNR boven:
Cees Verver ( trainer) Bas Abspoel, Hendrik van Amsterdam, Bob Rijsbergen, Martijn Storsbergen, Harry Bouwhuis, Michael van Wieringen, Frank de Graaf, Rob Standhart, Peter Slingerland
VLNR beneden:
Francois van Steenbergen, Marc Ravensbergen, , Ramon Barendse, Timo Filippo, Arie Sierra, X, Wesley Slingerland, X, Patrick Blöte.
DE UITSMIJTER IS AFKOMSTIG VAN Sylvia Waasdorp

Jan hierbij de foto's van ons elftal . Gesponsord door Henny’s Rits
Jantine Verhoogt .Maria Ruis Monique van Tongeren Janny Kramp Brenda de Wit ,Annemarie Ultee als keepster. De rest weet ik niet meer. Nelly Brands en Rosaline van der Meer en Petra Ruis zaten later ook in ons elftal. Ikzelf sta naast Henny
Deze foto staat al op de facebookpagina van Roodenburg. En de dames gaan daar los.
Ik zit niet op facebook, maar kan sommige opmerkingen wel mee lezen.
Meer foto’s bekijken, ga dan naar de FACEBOOK PAGINA VAN ROODENBURG. Vandaag zijn er 2 groepsfoto’s geplaatst. Wie staan er op?
Hennie de Romijn
Met mijn kapsel paste ik er prima tussen toch?
Rosalinde van der Meer
Hennie de Romijn jij was er toch ook één van ons
Rosalinde van der Meer
Sylvia Waasdorp hij durft gewoon niet te zeggen dat hij vaak heeft meegespeeld met ons!
Gé Tegelaar
Hennie de Romijn nu niet meer Hennie
Ron Ouwerkerk
Hennie de Romijn nu niks meer van over
Rosalinde van der Meer
Gé Tegelaar ik heb nog een haarstukje in de aanbieding
WIE HEBBEN ZICH AANGEMELD VOOR DE REUNIE? STAND 15/5/2022
Bas Abspoel, Jan, Erwin, Marco, Ben en Rob van Alphen, Luigi Andrea, Koos Arnoldus, Haydar Barak, Raymond Bennekers, Jan van der Berg, Mat de Boer, Johan van de Bogaerd, Michel Bril, Rob Brittijn (2x) , Rinus de Bruin (2x) Hans en Theo Budding, Marcel vd Burg (2x), Peter v/d Burg, Dennis , Henk en Michel Buijn, Edsel Coffie, Krijn Dekker, Cengiz Donmez, Peter Dubbeldeman (2x) Wim van Es (2x) Nourdin Essaoui, Jan Fakkel, Bram Florijn (2x) Maarten van Geffen, Ger van Gemert (2x) , Marc van Gemert, Prem Gharbaran, Hans de Graaf (2x) Aad de Groot ( 2 x) Ron Halvemaan, Xander Hartevelt, Patrick Heijmans, Chris Hillebrand, Marvin Hoek, Ymte Hoeksma, Dick en Ron Hoogendam, Fred en Jeroen van Huis, Daan Jansen, Abdelhaq Jermouni, Yvon Jongbloed, Fer van Kampen, Patrick Kamperveen, Raymond en Rinaldo Keur, Jan van Klaveren, Hennie Klein (2x), Bart Kok, Terence Koolmoes, Maarten en Jannie van Kooperen, Peter van Kooperen, Fred vd Kwaak (2x), Richard en Emel Lagas, Aad LaLau (2x) Henk van Leeuwen (2x) Arjen Leget, Jan Lovink, Hanjo vd Meer, Wil Mulder, Henk Nagtegaal sr en jr, Theo van de Nieuwendijk. Cees de Nobel, Koos de Nobel, Ricardo Van Oevern, Diego en Jan en Ron Ouwerkerk, Rob Ouwersloot (2x), Ramon Paardekooper, Bram Pardon, Hans Pesant, Jeroen Philipse, Michel Plomp, Peter Pret (2x). Rob Pret (2x) Remon Ramak (2x) Joop Ravensbergen, Hennie de Romijn (2x), Bram en Saskia de Roode, John Ruygrok(2x), Dries van Royen (2x), Richard van Rijn, Bob Rijsbergen, Paul Rijsbergen (2x), Ference Rijsbergen, Willem Ruis, Roland v.d Schaaf, Wim en Carla Schroder, Arie Siera, Henk Singeling, Henny Slegtenhorst, Wesley Slingerland, John Soudan, Marcel van Spaandonck, Henk Tegelaar, Gerard Theunissen, Bert en Jakob van Tongeren Hans Verver (2x), Kees Verver, Robin van Vliet, Gerard Volwater, Vincent de Vos, Rob Vijlbrief, Peter van Wanrooy, Isaac en Ronald van Weerlee, Jan en Ria van Wezel. Johan Marcel, Chris en Suzan van Wieringen, Leo Wolting, Jan Zoetemelk sr. Rob van Zwol.
De teller staat op 15/5 op 154 personen.
DE AGENDA VOOR DEZE WEEK
Maandag 16/5 in het clubgebouw om 19.30 uur
Pelikaan 1 – Barrelzz 3
Dinsdag 17/5 in het clubgebouw om 14.00 uur
klaverjassen / sjoelen
Donderdag 19/5 recreatie voetbal om 19.00 uur
strafschopgebied voetbal
Vrijdag 20/5 in het jeugdhonk om 20.00 uur
klaverjassen
Zaterdag 21/5 FOOTBALLFACTORY – ROODENBURG OM 14.30 UUR
Zondag 22/5 senioren voetbal van 10 uur tot 16.15 uur